UNIX time converter

Jedná se o prográmek vybavený pochybnou angličtinou, který zajišťuje převod mezi UNIX time stamp a normálním kalendářním datem a časem. Převod zvládá oboustraně pouze v rozmezí od počátku UNIX éry, tedy od 1.1.1970 00:00:00 do 19.1.2038 03:14:07 což je nejzazší datum, které je 32 bitový signovaný integer schopen pojmout (více se lze o problému dočíst na wikipedii pod názvem "Year 2038 problem").
 
Předpokládám že zdlouhavý a podrobný popis není potřebný, ale přesto.
 
1) Převod UNIX time -> date/time
Obsluha tohoto převodu se nachází v levé části okna, jednoduše do políčka zadáte UNIX time stamp a stisknete tlačítko "Convert UNIX stamp to date/time" - výsledek převodu se zjeví v políčkách pod tlačítkem.
 
2) Převod date/time -> UNIX stamp
Obsluha tohoto převodu se nachází v pravé části, mužete vložit aktuální čas a datum (systémový čas PC) stisknutím tlačítka "Insert actual date/time", počáteční UNIX čas (1.1.1970) stisknutím tlačítka "Insert UNIX beginning date/time" případně vepsat vlastní čas přímo do políček v horní části. Stisknutím tlačítka "Calculate UNIX time stamp" bude proveden převod zadaného datumu a času na UNIX time stamp, výsledek převodu se zobrazí v oranžovém políčku v dolní části okna.
 
 
 
Zkompilovaný program stáhnete pod tímto odkazem:       https://uloz.to/x8RcKqra/unix-time-exe
 
K programu poskytuji zdroják, ten je k dispozici zde:        https://uloz.to/x3detiJt/unix-time-v1-01-rar
 
Soubory jsou uloženy na jiném serveru, neboť webnode neumožňuje ukládat soubory exe ani rar.
 
V případě jakéhokoli dotazu jsem v rámci volného času plně k dispozici - chválu, kritiku i jakékoliv připomínky piště do diskuze pod tento článek.