Vykreslení grafu ve VS

Aktuálně realizuji pro zákazníka program, který zpracovává .csv logy, které předtím vyplivl HMI panel coby log procesních hodnot. Jelikož je těch hodnot poněkud víc (to nemluvím o počtu řádků, těch je prostě jak sekund ve dni a to je moc), nevychází používání excelu na tuto práci moc dobře. Program tedy umí natáhnout csv. log do kolekce, vypočítat nějaké souhrny a vše požadované zobrazí do pěkného grafu. Aby se v té spleti čas vůbec někdy někdo vyznal, nájezdem kurzorem na příslušný průběh se zobrazí název řady a hodnota i s jednotkami v tom daném bodě (na videu tomu sice ještě tak nebylo, ale věřte mi že nyní to již tak skutečně je :-)).

Často se setkávám s dotazy, jak je provedeno získání hodnoty a jména řady při nájezdu myší na příslušný průběh, přikládám tedy zjednodušený screenshot části programu, ve které je toto realizováno. Stránky hold pro obrázek nenabízí posuvnýky - tak si jej stáhněte :-)

 


Diskusní téma: Vykreslení grafu ve VS

Datum: 08.06.2018

Vložil: Rick Abrahamian

Titulek: Status

Hello sir. If I may as, what is the current status of this program? I am writing a full featured C# WPF interface for crypto currency exchanges. I am in need of charting controls and have no time to write them from scratch nor do I have the $700 to give SciChart. Yours are very nice. Is there any way I could look at the code? If I use any of it I will compensate you of course. Contact me if you are interested. Skype: rick.abrahamian email: abrahamian1776@gmail.com Blizzard: ninjaplease #11225

Thanks

Odpovědět

—————